Skvělá možnost pro ty z vás, kteří chcete testovat a objevovat nové chutě. Připravili jsme pro vás degustační vzorky našich brandy, abyste mohli nejdříve přivonět, ochutnat a najít si ve výjimečných chutích právě tu, která vás nejvíce osloví. Všechny degustované vzorky můžete následně pořídit ve standardní 0,5l láhvi.

V každé sadě naleznete vždy 5 vzorků o objemu 0,04l a k nim degustační kartičky s popisem chuťového profilu. Všechny sady jsou zabaleny v pěkné dárkové krabici, takže určitě skvěle poslouží i jako dárek pro rodinu nebo přátele.

V degustační sadě Spiced najdete nejmladší z našich brandy, tříletou brandy pod označením V.S. od Shabo, brandy značky Jatone, která posbírala několik ocenění ze someliérských soutěží. A když si nakonec přivoníte k Tavria Craft Collection Spiced, tak ucítíte jemnou vůni skořice a hřebíčku. 

V degustační sadě Pro ní a pro něj na vás čeká celá paleta kategorií od V.S. (very special) až po X.O. (extra old). Jeden vzorek je určen pro dámy, protože jemná a sladká chuť třešní jim vykouzlí úsměv na tváři.

V degustační sadě Brandy z Ukrajiny najdete pětiletou brandy z kraftové kolekce z výroby Tavire, ochutnáte moderní značku AleXX, pokračovat budete sedmiletou ročníkovou brandy a degustaci zakončíte patnáctiletou brandy z výroby Shabo.

Degustační řada brandy Shabo - to nejlepší z dílny věhlasného výrobce z oděské oblasti, sada složená z pěti až dvacetiletých brandy.

Tak na zdraví!

Rychlé info 🎁 Dárkové balení
Degustační sada SpicedDegustační sada Spiced

Degustační sada Spiced

Odesíláme ihned (> 5 ks)
950 Kč
Druh Brandy
V této sadě jsme pro vás nakombinovali od všeho trochu. Najdete zde nejmladší z našich brandy, která si říká Shabo Classic Young Pale,…
Rychlé info 🎁 Dárkové balení
Degustační sada pro ni a pro nějDegustační sada pro ni a pro něj

Degustační sada pro ni a pro něj

Odesíláme ihned (> 5 ks)
950 Kč
Druh Brandy
Parádní degustační sada se vzorky brandy z výroby věhlasného ukrajinského výrobce The House of Vintage Brandy Tavria + jeden vzorek od…
Rychlé info 🎁 Dárkové balení
Degustační sada Brandy z UkrajinyDegustační sada Brandy z Ukrajiny

Degustační sada Brandy z Ukrajiny

Odesíláme ihned (> 5 ks)
950 Kč
Druh Brandy
Přijměte prosím pozvání ochutnat náš výběr Brandy z Ukrajiny. Tato sada obsahuje 5 vzorků, degustační karty ke každému z nich a to vše…
Rychlé info 🎁 Dárkové balení
Degustační sada Brandy ShaboDegustační sada Brandy Shabo

Degustační sada Brandy Shabo

Odesíláme ihned (> 5 ks)
950 Kč
Druh Brandy
Přijměte prosím pozvání ochutnat náš výběr Brandy Shabo. Tato sada obsahuje 5 vzorků, degustační karty ke každému z nich a to vše je…