Jmenuji se Khrystyna Chytrackova a e-shop specializovaný na ukrajinská vína a destiláty jsem založila v roce 2019. Jako první jsem začala dovážet brandy od dvou významných ukrajinských výrobců, ale naše nabídka se postupně rozšiřovala na základě poptávky od vás, našich zákazníků. V tuto chvíli u nás najdete brandy, vodku, ochucené destiláty a vína.

Tady se píše podzim 2016, kdy jsme byli s kamarády na dovolené právě na Ukrajině. A zrovna tady mě poprvé napadlo, že chci kousek Ukrajiny přivézt i do ČR.

Karpaty Ukrajina

Narodila jsem se v ukrajinském Lvově a prožila tam prvních deset let svého života. Je rok 2023 a je to už více, než 20 let, kdy jsme se s rodiči přestěhovali do České republiky. Momentálně jsem na rodičovské dovolené a svůj volný čas věnuji tomuto e-shopu. Ukrajinu mám stále v sobě, miluji její kulturu, tradice a zvyky a jsem ráda, že se s vámi můžu podělit aspoň o malý kousek ukrajinské pohostinnosti. Dělá mi velkou radost, že vám můžu nabídnout výběr ukrajinských alkoholických nápojů, který pohromadě jen tak nikde jinde nenajdete.

O provoz e-shopu, sklad a vyřizování objednávek se starám povětšinou sama a ano, všechny ručně psané vzkazy, které obdržíte s vaší objednávkou jsou taktéž ode mě :-). Stává se, že se to občas trochu nakupí a nestíhám vše pokrýt sama, ale naštěstí mi vždy vypomůže manžel Tomáš, případně někdo z rodiny.

Pokud byste chtěli vědět o tom, co se u nás děje, stačí se zaregistrovat k odběru novinek (formulář naleznete na stránce dole) a vše se dozvíte mezi prvními.

Buďte o kousek blíž esenci Ukrajiny. Stojí to za to.

PROHLÉDNOUT NAŠÍ NABÍDKU

FACEBOOK

INSTAGRAM