Aged Brandy Shabo X.O. 7 (0,5l 40%)

Cena
640 Kč

Výrobce
Shabo

Kód produktu
SXO7

Odesíláme ihned (> 5 ks) - doručíme do 3 dnů
ks

Sytě jantarová barva napovídá o vyzrálosti této prémiové brandy. Plnou chuť jí dodávají ty nejkvalitnější francouzské destiláty, které zrají minimálně 7 let.
Na půllitrovou lahev bylo zapotřebí více než 6 kg hroznů. I proto je požitek z této pečlivě vybrané kombinace destilátů tak intenzivní a komplexní. Doporučujeme vychutnat ve společnosti kávy a hořké čokolády, ale nejprve nechte samotnou brandy, ať zabaví vaše smysly.

Více

S každým douškem ucítíte

Výroba ukrajinské brandy Shabo

Doba zrání – právě ona je základem úspěchu při transformaci vinného destilátu na budoucí koňaky a brandy.  Zlatá barva, jemná chuť s příjemnou vůní, olejnatost, harmonie a komplexní tóny - to vše je výsledkem staření v dubových sudech.

SHABO skladuje svoje brandy destiláty při pečlivě hlídané teplotě ovzduší 15-25 °C a zároveň při vlhkosti v rozmezí 75-85%. Všechny tyto ukazatele jsou nesmírně důležité. Koneckonců, při velmi vysoké vlhkosti destiláty dlouho zrají a v suché místnosti se ztrácí v důsledku odpařování.

Víte, jak si správně brandy vychutnat?

Brandy si bezesporu skvěle vychutnáte jako samostatný nápoj. Nicméně, některé další prvky pomohou podtrhnout některé její vlastnosti. 

Jak si spravne vychutnat brandy

Věděli jste, že...

Přeneste se s námí na chvíli přímo na místo...

Parametry

Druh Brandy
Značka Shabo
Doba zrání 7 let
Kategorie X.O.
Objem 0,5l
Země původu Ukrajina