Degustační sada Brandy Shabo

🎁 Dárkové balení
19 bodů do věrnostního systému
Cena
950 Kč

Výrobce
DramRoom, s.r.o.

Kód produktu
DSSM

Odesíláme ihned (> 5 ks) - doručíme do 3 dnů
ks

Přijměte prosím pozvání ochutnat náš výběr Brandy Shabo.

Tato sada obsahuje 5 vzorků, degustační karty ke každému z nich a to vše je pečlivě zabalené v degustační kazetě. Více

V této degustační sadě ochutnáte následující vzorky

1) Pětileté Shabo V.S.O.P pochází z odrůd Aligoté a Rkatsiteli a je ideální k hořké čokoládě nebo tvrdým, vyzrálým sýrům. Výsledný blend se skládá z destilátů, které zrály v sudu po dobu 5 až 10 let

2) Jeden její doušek Brandy Shabo Grande Reserve vás plynule přenese přes medově kořeněnou až lískooříškovou chuť do jemného dozvuku čokolády. Tato vyzrálá kráska prošla skutečně dlouhým procesem svého zrodu. Na počátku nehledejme jen proslulé ukrajinské hrozny, ale i francouzské, španělské a gruzínské destiláty, které zrály až 10 let.

3) Sytě jantarová barva Brandy Shabo X.O. 7  napovídá o vyzrálosti této prémiové brandy. Plnou chuť jí dodávají ty nejkvalitnější francouzské destiláty, které zrají minimálně 7 let. Na půllitrovou lahev bylo zapotřebí více než 6 kg hroznů. I proto je požitek z této pečlivě vybrané kombinace destilátů tak intenzivní a komplexní. 

4) Desetileté Shabo X.O. 10. které vzniká asambláží více než 30 francouzských brandy destilátů prémiové třídy s dobou zrání minimálně 10 let. Prvotřídní smíchání dlouholetých ukrajinských a francouzských destilátů přináší jedinečný a nezapomenutelný zážitek.

5) A nakonec Brandy Shabo X.O. 20. Věřte, že její chuť si nespletete a nezůstanete u jednoho doušku. Přes svoje obdivuhodné stáří má brandy jemnou chuť s dotykem květinové louky, ale na závěr se ozve i skořice a mandle. Dospělá tónina je vidět v barvě i cítit v chuti.

Rozměry celé degustační sady a jeji hmotnost

  • šířka: 34 cm
  • výška: 15,3 cm
  • hloubka: 4,1 cm
  • hmotnost: 670 g

Parametry

Druh Brandy
Chuť Klasika
Značka Shabo
Objem 0,04l
Země původu Ukrajina