Degustační sada Brandy z Ukrajiny

🎁 Dárkové balení
19 bodů do věrnostního systému
Cena
950 Kč

Výrobce
DramRoom, s.r.o.

Kód produktu
DSTM

Odesíláme ihned (4 ks) - doručíme do 3 dnů
ks

Přijměte prosím pozvání ochutnat náš výběr Brandy z Ukrajiny.

Tato sada obsahuje 5 vzorků, degustační karty ke každému z nich a to vše je pečlivě zabalené v degustační kazetě. Více

V této degustační sadě najdete degustační vzorky těchto brandy

1) Tavria Craft Collection V.S.O.P. je autorská brandy Pavla Telnenka - hlavního technologa výroby. Tato brandy se vyrábí z vlastních, speciálně vybraných vinných destilátů Všechny destiláty zrají v malých dubových sudech po dobu 5 let. Originalita této brandy nese hned dvě stříbrná ocenění od odborníků z přehlídek Wine & Spirits Ukraine 2019 a ISCRO 2018.

2) Dále zabrousíme do brandy značky AleXX, která se vyznačuje hlavně tím, že se ve výsledném blendu míchají destiláty jak mladé, tak i velmi staré, zpravidla se totiž míchají přibližně stejně staré ročníky. Ochutnáte tedy stylovou pětiletou brandy AleXX V.S.O.P., která je navíc ve standardním balení v parádním designu a v dárkové tubě, skvěle se tedy hodí jako dárek.

3) Osmileté Shabo X.O. 8 - více než 8 let v dubových sudech uzrávaly chutě převážně francouzských destilátů a ukrajinských hroznů. S každým douškem objevíte o něco tmavší tóninu, která se line od kandovaného ovoce až po hořkou čokoládu.

4) A teď si dáme trochu klasiky Tavria Classic Gold Reserve X.O. 7 - ročníková brandy, kterou si zamilujete. Sedmiletá klasika z ukrajinských vinic. Ucítíte v ní vůni čerstvých hroznů, ochutnáte měkkou chuť ovoce a na závěr se vám otevřou lískové oříšky. Barva této brandy je výrazně zlato-medová.

5) Brandy Shabo Reserve X.O. 15 je smíchána z destilátů, které odpočívají více než 15 let v dubových sudech, to už je skutečně výjimečná záležitost. I zde se mísí Ukrajina a Francie přesně v takovém poměru, aby vše ladilo v harmonii. Pocítíte ovocný začátek, poté se ale chuť rozvine do temnějších zákoutí, jako jsou tabák a kůže. Dopřejte si elegantní zážitek plnými doušky.

Rozměry celé degustační sady a jeji hmotnost

  • šířka: 34 cm
  • výška: 15,3 cm
  • hloubka: 4,1 cm
  • hmotnost: 670 g

Parametry

Druh Brandy
Chuť Klasika
Značka Jatone, AleXX, Tavria, Shabo
Objem 0,04l
Země původu Ukrajina