Degustační sada pro ni a pro něj

🎁 Dárkové balení
19 bodů do věrnostního systému
Cena
950 Kč

Výrobce
DramRoom, s.r.o.

Kód produktu
DSHS

Odesíláme ihned (> 5 ks) - doručíme do 3 dnů
ks

Parádní degustační sada se vzorky brandy z výroby věhlasného ukrajinského výrobce The House of Vintage Brandy Tavria + jeden vzorek od Shabo. V sadě najdete celou paletu kategorií od V.S. (very special) až po X.O. (extra old). Ale pozor! Jeden vzorek je určen pro dámy, protože jemná a sladká chuť třešní jim vykouzlí úsměv na tváři.

Tato sada obsahuje 5 vzorků, degustační karty ke každému z nich a to vše je pečlivě zabalené v degustační kazetě. Více

V této degustační sadě najdete degustační vzorky těchto brandy

1) Jste zvědaví na jemnou chuť s tóny sladké hrušky a stepních květin? Brandy Jatone V.S. - tříletá klasika, která vyniká právě těmito vlastnostmi. Vznikla na počest Jeana Jatona, který se jako vůbec první v Tavrii rozhodl vyrábět brandy.

2) Brandy Shabo 1788 je složena především z hroznů Aligoté a Rkatsiteli. Po 4 roky odpočívala v dubovém sudu, aby mohla doputovat až k vám. Plná a vyvážená chuť s vanilkovým závěrem, kde možná ucítíte i rozinky nebo kandovaný pomeranč.

3) AleXX Ego He V.S.O.P. byla stvořena pro mladou generaci, speciálně pro muže. Ve složení najdete destiláty, jejichž doba zrání se pohybuje mezi 4 a 15 lety. AleXX EGO He v sobě nese strohou a elegantní chuť.

4) AleXX Ego She Cherry je nerozlučná dvojka s AleXX Ego He. Pokud AleXX He je speciálně pro muže, pak She je určená právě pro ženy. Ve složení najdete destiláty s dobou zrání 3 roky. Lehká chuť letních třešní s dozvukem mandlových jader je dokonalou kombinací pro milovníky koktejlů. Nízký 30% obsah alkoholu dělá tento nápoj jemným a nenápadným společníkem. 

5) Brandy AleXX Platinum X.O. s sebou přináší modernější přístup k výrobě brandy. Ve složení najdete francouzské destiláty i ty z výroby Tavrie, které zrály v sudech po dobu 6 a více let. Stálá jantarová barva, ale chuť je o něco exotičtější než ostatní z řady AleXX. Pikantní a kořeněná hořkost obzvlášť v závěru doušku. 

Rozměry celé degustační sady a jeji hmotnost

  • šířka: 34 cm
  • výška: 15,3 cm
  • hloubka: 4,1 cm
  • hmotnost: 670 g

Parametry

Druh Brandy
Chuť Ochucené, Klasika
Značka Jatone, AleXX, Tavria, Shabo
Objem 0,04l
Země původu Ukrajina