🎁 Dárkové balení
19 bodů do věrnostního systému
Cena
950 Kč

Výrobce
DramRoom, s.r.o.

Kód produktu
P20068

Odesíláme ihned (> 5 ks) - doručíme do 3 dnů
ks

V této sadě jsme pro vás nakombinovali od všeho trochu. Najdete zde nejmladší z našich brandy, která si říká Shabo Classic Young Pale, pokračovat budete s V.S. od Shabo, až se dostanete k brandy značky Jatone, která posbírala několik ocenění ze someliérských soutěží. A když si nakonec přivoníte k Tavria Craft Collection Spiced, tak ucítíte jemnou chuť koření, kde převažuje vůně skořice a hřebíčku.

Tato sada obsahuje 5 vzorků, degustační karty ke každému z nich a to vše je pečlivě zabalené v degustační kazetě. Více

V této sadě se můžete těšit na tyto vzorky brandy

1) Shabo Shabsky Classic Y.P. - mladá ukrajinská brandy, klasifikovaná jako Young Pale, vznikla z vína pěstovaného na vlastních vinicích společnosti Shabo. V dubovém sudu strávila 6–9 měsíců a pak se vydala do světa. Nechť doputuje tento delikátní vanilkovo-květinový drink právě k vám do oblíbené sklenice.

2) Brandy Shabo V.S. je složena především z hroznů Aligoté a Rkatsiteli. Ucítit v ní můžete dubový sud, kde po více než 3 roky uzrávala. Delikátní, expresivní, sametová.

3) U pětiletá brandy Tavria V.S.O.P. se budete těšit na každý další. Harmonická chuť této jantarové brandy byla oceněna druhým místem zkušenými someliéry na International Wine and Spirits Challenge, který se konal v Londýně v roce 2013.

4) Opět pětiletá brandy Jatone V.S.O.P. nese odkaz svého zakladatele Jeana Jatona. Zasloužila hned několik medailí na přehlídkách a soutěžích v Moskvě, Bruselu, ale i San Francisku. Jeden doušek vás provede stezkou lemovanou dubovými sudy, sušenými třešněmi a praženými ořechy.

5) Celou paletu chutí zakončíme sladkou tečkou a ochutnáte Tavria Craft Collection Spiced - brandy, která v sobě kombinuje několik destilátů s vybranými druhy koření, jako hřebíček a skořice. 

Rozměry celé degustační sady a jeji hmotnost

  • šířka: 34 cm
  • výška: 15,3 cm
  • hloubka: 4,1 cm
  • hmotnost: 670 g

Parametry

Druh Brandy
Chuť Ochucené, Klasika
Značka Jatone, AleXX, Tavria, Shabo
Objem 0,04l
Země původu Ukrajina