Vážení zákazníci, v termínu 5.4.2024 - 13.4.2024 máme dovolenou. Všechny vaše objednávky vyřídíme ihned po našem návratu. Děkuji za pochopení a hezký den. Khrystyna

Elite Ukranian Brandy Shabo Grande Reserve (0,5l 40%)

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (2)Počet hvězdiček je 5 z 5
Cena
590 Kč

Výrobce
Shabo

Kód produktu
SGR

Odesíláme ihned (> 5 ks) - doručíme do 3 dnů
ks

Tato vyzrálá kráska prošla skutečně dlouhým procesem svého zrodu. Na počátku nehledejme jen proslulé ukrajinské hrozny, ale i francouzské, španělské a gruzínské destiláty, které zrály až 10 let.
Jeden její doušek vás plynule přenese přes medově kořeněnou až lískooříškovou chuť do jemného dozvuku čokolády. Doporučujeme si brandy vychutnat jen tak samotnou, případně s doutníkem.


Více

S každým douškem ucítíte

Barva: sytě jantarová s odlesky červeného zlata

Buket: právě díky harmonické kombinaci prémiových lihovin se podařilo maximálně rozkrýt buket s aromatem fialek, vanilky a čokolády

Chuť: nezapomenutelná plná chuť s medovými tóny

Dozvuk: měkký a dlouhotrvající

Ideální teplota servírování: 18°C-20 °С

Výroba ukrajinské brandy Shabo

Doba zrání – právě ona je základem úspěchu při transformaci vinného destilátu na budoucí koňaky a brandy.  Zlatá barva, jemná chuť s příjemnou vůní, olejnatost, harmonie a komplexní tóny - to vše je výsledkem staření v dubových sudech.

SHABO skladuje svoje brandy destiláty při pečlivě hlídané teplotě ovzduší 15-25 °C a zároveň při vlhkosti v rozmezí 75-85%. Všechny tyto ukazatele jsou nesmírně důležité. Koneckonců, při velmi vysoké vlhkosti destiláty dlouho zrají a v suché místnosti se ztrácí v důsledku odpařování.

Víte, jak si správně brandy vychutnat?

Brandy si bezesporu skvěle vychutnáte jako samostatný nápoj. Nicméně, některé další prvky pomohou podtrhnout některé její vlastnosti. 

Věděli jste, že brandy Shabo Grande Reserve...

Parametry

Druh Brandy
Značka Shabo
Doba zrání 5 let
Kategorie Ostatní
Objem 0,5l
Země původu Ukrajina