Vážení zákazníci, v termínu 5.4.2024 - 13.4.2024 máme dovolenou. Všechny vaše objednávky vyřídíme ihned po našem návratu. Děkuji za pochopení a hezký den. Khrystyna

Jak funguje náš věrnostní systém?

Pro naše věrné zákazníky jsme připravili bodový systém, který můžete využít ve formě slevy hned s dalším nákupem. Podmínkou je registrace na našem e-shopu.

Pokud registraci ještě nemáte, můžete se zaregistrovat zde: https://www.spiritsua.cz/customer/registration/.

Pro načítání bodů musíte být přihlášení pod vašim účtem. Pokud nebudete přihlášení, nebudou se Vám body načítat!

Jak můžete využít nasbírané body?

Body získáváte s každým nákupem na našem e-shopu - za každých 50 Kč se vám připíše 1 bod. Informaci, kolik bodů za nákup obdržíte se vždy dozvíte před odesláním objednávky. Minimální hodnota nákupu pro načítání bodů musí být 700 Kč.

Body vám připíšeme i za hodnocení zakoupených produktů. Za každé hodnocení hvězdičkami získáte 5 bodů a za každou napsanou recenzi vám připíšeme dalších 5 bodů. Každý zakoupený produkt můžete ohodnotit po pěti dnech od nákupu přímo v detailu zakoupeného produktu anebo ve vašem zákaznickém účtu.

Následně můžete získané body uplatnit ve formě slevy při dalším nákupu. Hodnota 1 bodu je 1 Kč.

Platnost věrnostního programu

Věrnostní program začíná prvním dokončeným a uhrazeným nákupem. Z důvodu započítávání pouze uhrazených objednávek může trvat nastavení nové zákaznické slevy až 10 dní od poslední objednávky evidované pod vaším účtem.

Koho mám kontaktovat v případě problému?

Pokud zaznamenáte jakýkoliv problém, neprodleně nás kontaktujte na obchod@spiritsua.cz nebo na telefonním čísle +420 734 571 158.

>> VYTVOŘIT ÚČET